UYGULAMALARIMIZ  

Prof Dr Acun Gezer, bir göz hastalıkları uzmanı olarak, 25 yılı aşkın bir süredir İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Kliniği Şaşılık Biriminde, son 10 yıldır da özel pratiğinde ağırlıklı olarak gerek doğuştan, gerekse de sonradan ortaya çıkan şaşılıklar, beyin hastalıklarına bağlı gelişen göz hareket kusurları, binoküler görme bozukluğu ve göz tembelliği konuları üzerinde çalışmakta olup, bu süre zarfında 15,000'den fazla hastanın ortoptik tedavisini ve 5000 üzerinde hastanın da şaşılık ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiştir.

 

2016 yılı başında üniversitedeki görevinden kendi isteği ile emekli olan Dr Gezer, halen sadece özel muayenehanesinde hasta görmektedir.

ADRES

Ataköy, 9. Kısım, A-14 Blok
B-kapısı, Kat:10, D:126
Bakırköy-İstanbul

Randevu ve iletişim için

     0 (212) 661 60 50

  • Wix Facebook page

Tekil ziyaretçi sayısı

                         veya

     0 (545) 309 98 28

Cadde görüntüsü için sağdaki insan figürünü kırmızı balonun üstüne sürükleyin

@2001- 2020 by Acun Gezer

© 2020 sasiliktedavisi.com

sasiliktedavisi.com by Prof Dr Acun Gezer is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License.

Based on a work at www.sasiliktedavisi.com.

Permissions beyond the scope of this license may be available at http://www.sasiliktedavisi.com.

 

Bu sitede yer alan yazıların ve web araçlarının izinsiz biçimde ve kaynak olarak www.sasiliktedavisi.com ve Prof Dr Acun Gezer'in adı verilmeksizin kısmen veya tamamen kopyalanması, herhangi bir başka web sitesi ya da yazılı veya elektronik metinde kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun 35. maddesine aykırı olup her türlü yasal hakkı mahfuzdur.